Vstupte do světa Wonderlandu!

Zážitková akce WONDERLAND Halloween se letos vynoří z podsvětí Lucerny v termínu 29. a 30. 10. 2021. Velký sál Lucerny jste doposud mohli poznat jako místo, v němž probíhají především maturitní plesy či koncerty. Je na čase to změnit! Velký sál se promění v místo zesnulých duší, hororového zážitku a nevšední zábavy. Vytvoříme pro vás svět, kde se vaše nejtajnější a nejsmyslnější představy stanou skutečností. Svět, kde si můžete užít svůj strašidelný či vyzývavý kostým bez jakéhokoliv studu a ostychu. Svět, ve kterém můžete být kýmkoliv jen chcete. Špičková zvuková a světelná technika umocní prožitek z dvoudenní party na maximum! Kdo se bojí, nesmí na WONDERLAND Halloween!

WONDERLAND Halloween není další z mnoha typických strohých oslav amerického svátku. Návštěvník si domů neodnese pouze protančené boty a ranní kocovinu, ale především nevšední zážitek a vzpomínky na jeden z nejlepších večerů. Jedná se o VIP party, kde se nemyslitelné stává skutečností. Nejlepší pořadatelé zážitkových eventů v Praze, Jakub Čížek z Czech Event Group ve spolupráci s Jiřím Morstardem z Czech Fashion Week, Beno Events a Kazma, se rozhodli spojit své síly a přinést tak mezi návštěvníky něco, co ještě nezažili.

Už 12 let pořádáme ty největší Halloweenské akce v Praze. Začínali jsme ve Face2Face, pak to byl klub Lávka, Občanská Plovárna, Klub P.M., Hany Bany a poslední roky to bylo SaSaZu a před Covidem Lucerna.
Letos to bude 10. ročník, tak jsme si řekli, že je třeba tomu dát něco nového. Nový příběh!

Hvězdy českého showbyznysu na WONDERLAND Halloweenu

Akce se bude hemžit slavnými osobnostmi a influencery v jedinečných kostýmech. Můžete se setkat s Karlosem Terminátorem Vémolou, jehož prémiová KTVodka poteče proudem, nebo se zpěvačkou Šarlotou Frantinovou známou pod přezdívkou Sharlota. Nechme se překvapit, jaké originální převleky si pro nás známé osobnosti přichystali.

Pod záštitou Czech Fashion Week budou připraveny speciální VIP zóny pro vybíravé. Zónu navštíví také známé modelky a návrháři z módního průmyslu.

Pomyslnou třešničkou na dortu bude hlavní tvář WONDERLAND Halloweenu Kamil Bartošek alias Kazma Kazmitch. Minulý ročník se mu natolik zalíbil, že se letos rozhodl stát se součástí naší nezapomenutelné akce. Kazma, jakožto skvělý bavič, se ujme nejen moderování, ale také vystoupí jako DJ. Ano, čtete správně – Kazma si pro vás připravil speciální show, která by probudila i mrtvého.

Na co se můžete těšit?

Nejlepší DJ´s

Vybrali jsme pro Vás několik českých a zahraničních Dj´s, kteří Vás za doprovodu moderátora budou bavit po celý večer.

DJ´s Matamar, Switch2Smyle, YLLOW, MayDay, Marinos Caswell a další...

Máte se na co těšit!

Digitální dekorace a výzdoba klubu

Letos si pořadatelé dali opravdu záležet nejen na programu, ale i na rekvizitách. Celou akci budou doprovázet speciální projekční technologie a chybět nebudou ani ohnivá děla, cryogenic a 3D laser & video show, jejíž přípravu chystají české špičky několik měsíců dopředu.

Celou atmosféru akce umocní rekvizity ze zahraničí, jako jsou mluvící dýně, oživlí kostlivci, létající duchové a vyzdobené hororové koutky s pravdivým příběhem.

Stage, zvuk, světla, lasery

Do lucerny navezeme nejmodernější zvuk EAW KF 730 line array, řízený processingem guinnes focusing. Tento patent značky EAW umožňuje zvuk v nejvyšší kvalitě a v celém zvukovém pásmu bez zkreslení v závislostí na hlasitosti.

Ground support bude celý ověšen desítkami inteligentních světel a laserů.

Soutěž o nejlepší kostým

Zaregistrujte se do soutěže o nejlepší kostým, nebo masku večera. Vystupte na pódiu před tisíce lidmi a ukažte všem, že právě vy máte tu nejlepší masku.

Soutěží se o 20 000 korun.

Časté otázky

Nemusíš na akci pouštíme i oblečení proto ideální dresscode by měl být bud v masce nebo casual.

 Výhody V.I.P. jsou privátní vstup s vlastním barem , oddělené prostory s výhledem na celé dění akce

Pokud máte u nás zájem slavit své narozeniny , kontaktujte nás telefonicky, kde společně pro vás vybereme ten nejlepší balíček na míru (Sezení , Alkohol , atd .. ) 

Doporučujeme vstupenky kupovat v předprodeji za zvýhodněnou cenu. Na místě bude vstupenek dost!

Support is given through a well organized forum

Brány do našeho podsvětí budeme otevírat ve 21:00 a Zavírat se budou po 4:00!

Do soutěže o nejlepší masku se můžeš zaregistrovat pomocí e-malu: info@wonderlandhalloween.cz

Dále je možné se zaregistrovat i na akci!

Akce bude probíhat v Paláci Lucerna a to v jejím hlavním velkým sále s kapacitou až 2.500 lidí.

V prostorách Paláce Lucerny je přísně zakázáno kouřit vy-jímku mají elektronických cigarety JUUL.

Ano šatny budou k dispozici pro všechny návštěvníky.

Na akci z důvodu velkého zájmu doporučujeme dorazit co nejdříve tedy ve 21:00.

Náš team

Ing. David Borovička

Marketing, PR

bc. Duon Nguyen

Show, produkce

Julie Kácová

Rezervace, organizace

Robin Veselý

Event koordinátor

Marta Jůrová

Grafika

Hasan Fuller

Promotér Erasmus

TOP